Menu

HD snimci utakmica

HD VIDEO
HD rezolucija

Mirza Teletović je sinoć na domaćem terenu u Barcleys Centru igrao protiv Dallas Mavericksa. Nažalost iako je igrao 33:45 minuta slab je imao učinak u napadu. Postigao je samo 6 poena, igra u odbrani je bila malo bolja. Pokupio je 10 skokova, jednu ukradenu loptu i jednu asitenciju. Tko je zainteresiran evo može pogledati utakmicu u HD snimku.

Sinoć je Jusuf Nurkić odigrao još jednu odličnu utakmicu protiv Minnesota Timberwolvesa. Na parketuje proveo 21:41 minuta i postigao 14 poena. Imao je i 6 skokova, ponovo odlična blokerska noć, čak 4 blokade. Pored toga je imao i 2 ukradene lopte i 1 asistenciju. Ako netko nije imao priliku da gleda utakmicu sinoć, evo HD snimka koji možete pogledati bez žmirkanja i unosenja u ekran da vidite je li Nurkić u igri ili nije. Izvolite pogledajte: