Menu

Netsi demolirali OKC Thunder

Teletović
Teletović na polaganju

Brooklyn Netsi su na otvaranju domaćih utakmica u novoj NBA sezoni demolirali OKC Thunder rezultatom 116:85. Suprotno onom što sam pisao u najavi utakmica, Teletović se večeras i nije baš naigrao. Neki drugi igrači su dobili više prilike za  igru, ali raduje sve bolja igra u odbrani koju je Mirza i večeras pokazao. Tako u narednom video možete vidjeti jednu vrlo lijepu solo akciju gdje je Mirza ukrao loptu, istrčao kontru i zakucao. Mirza je u igri proveo skoro 21 minutu i u tom periodu je postigao 8 poena (3/8 šut iz igre), 3 skoka, 2 asistencije, 1 blokadu i jednu izgubljenu loptu uz 3 prekršaja.

Nažalost, Denver Nuggetsi našeg Jusufa Nurkića su ponovo izgubili, ovaj put od Sacramento Kingsa rezultatom 110:105. Ni u ovoj utakmici Nurkič nije dobio neku značajnu minutažu. U igri je proveo skoro osam minuta i u tom periodu je postigao 3 poena (1/5 sut iz igre), pokupio je osam lopti pod koševima, imao 1 blokadu, 3 izgubljene lopte i 3 prekršaja.